معرفی بازی اندروید Mr Bullet

معرفی بازی اندروید Mr Bullet

Mr Bullet

معرفی

یکی دیگر از بازی های ساخته شده با انجین فیزیک که می تواند مدت ها شما را سرگرم کند؛ در بازی Mr Bullet (به معنای آقای گلوله) که توسط استودیو Lion Studios ساخته و منتشر شده است، شما در نقش یک مامور مخفی (البته نه چندان مخفی!) وظیفه دارید دشمنان را با یک اسلحه و تعداد محدودی گلوله از بین ببرید. سبک بازی از نوع پازل است؛ به این معنا که شما با تعداد زیادی مرحله مجزا از هم روبه رو هستید و در هر مرحله وظیفه دارید با نشانه گیری درست، معمای کشتن دشمنان با تعداد کمی گلوله را حل کنید. پازل ها کاملا بر اساس قواعد فیزیک طرح شده است؛ یعنی معمولا حل معماها به این موضوع بستگی دارد که گلوله به جای درست شلیک شود تا بعد از کمانه کردن با موانع مختلف به دشمن بخورد.  

Mr Bullet

ویژگی ها

اصلی ترین جذابیت این بازی در سادگی آن است. سادگی همه چیز! از گرافیک و صدا و موسیقی گرفته تا نحوه چیدمان موانع وهمچنین طرز وقوع اتفاقات؛ بازیکن اغلب از خود می پرسد چرا دشمن روبه رو تفنگ ندارد؟ چرا با اینکه اسلحه را در دست بازیکنی که در چند قدمی او ایستاده می بیند اما هیچ تلاشی برای فرار نمی کند؟ لابد او هم مشتاق است ببیند که آیا قهرمان بازی موفق می شود به خوبی او را بکشد!

دیگر جذابیت این بازی، با مزه بودن آن است. به طوری که حتما بارها و بارها لبخند را روی لبان شما می آورد. نحوه کشته شدن دشمنان و خونی که مثل آب پاش از همه جای بدن آنها فوران می کند و صدای ناله آنها بسیار بامزه طراحی شده است.

یکی دیگر از ویژگی های جالب Mr Bullet حالت های مختلف بازی است که به تدریج و با پیش روی در بازی، یکی یکی فعال می شوند. البته شما حق انتخاب دارید که مراحل مربوط به کدام حالت را بازی کنید. می توانید به بازی در حالت مورد علاقه خود ادامه دهید و یا اینکه وارد مراحل مربوط به حالت جدید شوید. در ابتدا، بازی در حالت classic یا معمولی قرار دارد. یعنی شما با یک تفنگ و چند گلوله دشمنان را از پیش رو بر می دارید. در حالت بعدی ، به جای اسلحه، به شما نارنجک داده می شود که طبیعتا نشانه گیری و پرتاب آن، چالش بیشتری به همراه دارد. بعد از آن حالت گروگان فعال می شود. در این حالت علاوه بر دشمن، یک فرد معمولی هم در صحنه به عنوان گروگان حضور دارد که باید مواظب باشید گلوله به او برخورد نکند. به همین صورت حالت های جدید، یکی بعد از دیگری فعال شده و علاوه بر اینکه بازیکن به چالشی تازه دعوت می شود، جذابیت بازی نیز در سطح بالایی باقی می ماند.

Mr Bullet

روی هم رفته Mr Bullet بازی است که به علاقه مندان بازی سازی نشان می دهد، می توان با تکیه بر خلاقیت، یک گیم پلی ساده و مکانیک های نه چندان پیچیده را برای ایجاد تجربه ای بسیار خوب از یک بازی تفننی به خدمت گرفت. این بازی در حال حاضر موفق شده است به بیش از 5 میلیون نصب روی مارکت Google Play Store دست پیدا کند که آمار بسیار خوبی محسوب می شود. شما می توانید نسخه اندروید این بازی سرگرم کننده را از لینک زیر دانلود کنید:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lionstudios.mrbullet

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *