سورس گیم میکر : Space Orbit

سورس گیم میکر : Space Orbit

سورس گیم میکر

در این پست می توانید سورس گیم میکر بازی Space Orbit  را دانلود کنید. این بازی مدتی است که توسط gameapp.com به صورت یک بازی تلگرامی  منتشر شده است و افراد زیادی برای ثبت رکورد خود در آن رقابت می کنند. در Space Orbit  بازیکن در نقش یک سفینه فضایی به دور یک سیاره می چرخد و تلاش می کند آیتم هایی که در مدار آن قرار گرفته است را جمع آوری کند. اما در تمام طول مدت بازی، گلوله هایی  از سمت سیاره به اطراف سفینه شلیک می شود که کار بازیکن برای جمع آوری آیتم ها را سخت می کند. برای دیدن نسخه اصلی این بازی از لینک زیر استفاده کنید:

https://www.gameeapp.com/game/R4k6GrC

برای پیاده سازی مکانیک اصلی این بازی در گیم میکر از توابع حرکت دایره ای استفاده شده است. در صورتی که با این توابع آشنا نیستید می توانید این مطلب را از لینک زیر بخوانید:

آموزش کدنویسی حرکت دورانی – سطح متوسط

در سورس حاضر از لحاظ گرافیکی تغییراتی نسبت به نسخه اصلی داده شده است. اما اساس مکانیک های بازی به همان صورت است. همچنین تلاش شده است که توضیحات کلی درباره کارکرد کدها نوشته شود.

از این سورس چگونه استفاده کنیم؟

شما نیز در صورتی که علاقه مند باشید می توانید به راحتی با در نظر گرفتن یک داستان جدید، گرافیک های جدیدی را برای موجودات بازی در نظر بگیرید. همچنین با کمی کدنویسی پیشرفته تر می توانید سیستم مراحل و روند سخت تر شدن بازی با پیشرفت بازیکن در طول مراحل  را ایجاد کنید. با کمی خلاقیت بیشتر می توانید حتی تغییرات مورد نظر خود را در گیم پلی و هدف مراحل نیز ایجاد کنید.

برای استفاده از این سورس کافی است فایل زیر را دانلود کرده و درون یک پروژه خالی گیم میکر استودیو import کنید. در صورتی که سوال یا اشکالی داشتید می توانید در پایین همین صفحه در قسمت نظرات بیان کنید.

سورس گیم میکر : Space Orbit

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *