بررسی بازی: Rolling Sky

بررسی بازی: Rolling Sky

gameclass_rooling_sky1

در این مطلب با بررسی Rolling Sky درخدمت شما هستیم. بازی که ممکن است در زمان نصب و دیدن آیکن آن، ساده و کوچک به نظر برسد.اما پس از مدت کوتاهی از انجام آن نظرتان به کلی تغییر خواهد کرد.

Rolling Sky یک بازی در دسته بندی difficult با گیم پلى فوق سریع و هیجان بالاست که توسط شرکت چینى Cheetah Mobile  در سال ٢٠١۶ منتشر شده است.

این بازى رایگان با پخش ویدیوهای تبلیغاتی ، در ابتدا برای پلتفرم iOS و پس از آن برای اندروید عرضه شد و تاکنون حدود ۱۰۰ میلیون بار در اپ استور و گوگل پلى نصب شده و داراى امتیاز بالاى ۴.۵ است.

gameclass_rooling_sky2بررسی بازی

این بازی فوق العاده را می توان به همه علاقه مندان بازی های سخت و پرهیجان پیشنهاد کرد. یک بازى رکوردى و پرچالش که در آن باید توپی را با کشیدن انگشت  به سمت چپ و راست صفحه از میان موانع عبور داد. فضای بازی بسیار خاص است و در هر لحظه این احتمال وجود دارد که با موانع مختلفی که از ابتدا حضور دارند و یا به طور ناگهانی بوجود مى آیند برخورد کنید و یا اینکه زیر پای شما خالی شده و سقوط کنید و یا اجسامى ناگهان به روى شما بکوبند! با همه این اوصاف، Rolling Sky  در عین دشوارى، شما را براى ادامه بازى، مجذوب و ترغیب می کند تا با تکرار پى در پى مراحل بتوانید رکورد بهترى براى خود ثبت کنید.

Rolling Sky  دارای گرافیک جذاب ، محیط ٣ بعدى، و افکت ها و پارتیکل ها بسیار چشمگیری است. مراحل بازى بسیار متنوع و مملو از رنگهاى مختلف است ،موسیقى آن بسیار جذاب و متناسب با حرکات شماست . جذابیت این بازى زمانى به اوج خود می رسد که شما باید خود را با تغییر لوکیشن هاى ناگهانى و تم هاى متنوع و موسیقى بازى ، همراه کنید و با سرعت زیاد در لا به لاى موانع حرکت کرده و  الماس ها  را در حین حرکت و از میان خطرات بی شمار بگیرید . بنابراین خیلی مواظب باشید ،چون با یک حرکت اشتباه توپ را از دست میدهید!

اگر شما هم بازیهاى جذاب و دشوار به این سبک را مى پسندید درنگ نکنید، مواظب باشید و سرعت عمل را فراموش نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *